piątek, 20 maja 2016

6 najlepszych polskich kreatorów www by tworzyć strony internetowe

Dziś przedstawiam 6 najlepszych polskich kreatorów www, by tworzyć strony internetowe

Już niebawem kreatory stron www mogą zastąpić programistów, przy prostych realizacjach, strony internetowe które będą tworzyć będą proste i schludne. 


To, zdaniem wielu, jest nadchodząca"przyszłość".


Polskich edytorów stron www jest niewiele biorąc pod uwagę rynek zagranicznym i narzędzia tam prezentowane. Nie są oni bezgranicznym liderem ponieważ i u nas rośnie jeden z niekwestionowanych liderów w tym zakresie.

WIX - To niekwestionowany lider.. ale czy na pewno? Banalny w obsłudze edytor, wręcz ułomny, zdobył serca pani Genowefy Pigwy ze Spychowa. Podczas testowania tego edytora miałem wrażenie że może mnie jeszcze czymś zaskoczy.. niestety rozczarowałem się. Spora ilość darmowych szablonów to jedyna interesująca informacja w ich ofercie. Moja ocena w stosunku jakości do ceny: dwója na szynach! Jak by to powiedziała moją wychowawczyni z podstawówki.

strony internetowe


Home.pl - podobnie jak wix, kreator niczym specjalnym się nie wyróżnia. Jego możliwości pozostawiają wiele do życzenia.

strony internetowe


o12.pl - bardzo prosty kreator stron www, zbliżony do pierwszych pozycji. Dobry do stworzenia swojej wizytówki i to w bardzo ubogiej wersji. Panel popozostawia wiele do życzenia.

strony internetowe

1and1.pl - Jeden z mniej zaawansowanych kreatorów stron, jego czasu świetności minęły. Wszedł na rynek stosunkowo dano. Swoje kampanie reklamowe wystosował tuż przed pojawieniem się na rynku WIX'a.

strony internetowe

Manifo - Jeden z prostszych, bardzo przyjazny kreator stron internetowych. Pomimo ograniczeń użytkuje się go w miarę przyjemnie i "lekko".

strony internetowe

Webwavecms - Jest to niekwestionowany lider polskiego rynku, ich narzędzie jest najlepiej rozbudowane spośród reszty edytorów do tworzenia stron www. Mają zaimplementowany panel agencyjny który pozwala na tworzenie stron, udostępnianiu ich klientom wraz z panelem administracyjnym - wszystko przy zerowym koszcie oraz czasie implantacyjnym. Jest to bardzo wygodne dla agencji reklamowych.

strony internetowe webwavecms

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz