środa, 25 maja 2016

Kreatory stron i strony internetowe - Cała prawda!

W obecnych czasach strony internetowe odgrywają istotną role obecnego życia a także działania w sieci. Zauważmy na to że gdyby nie wyszukiwarka google, strony internetowe także jakiekolwiek umiejętności posługiwania instrumentami w wewnątrz osadzonymi, to do dziś korzystalibyśmy z usług pobliskiego informatyka, sklepu branżowego lub książki zwanej panoramą firm.Obecnie implementuje się coraz to nowe rozwiązania informatyczne, innowacje wraz z ciekawymi rozwiązaniami. Jedną z nowinek jest tworzenie stron internetowych za pomocą kreatorów witryn www. Na dzień dzisiejszy odbywa się multum kampanii, przekonujących wśród użytkowników, by sami rozpoczęli kreować strony internetowe, lecz bądźmy szczerzy nie wszyscy się do tego nadają. 

Stworzenie strony wymaga myślenia oraz polotu, czasem nawet odrobiny bałaganu artystycznego ;) By wnieść w projekt coś naprawdę nadzwyczajnego powinniśmy rozważyć proces tworzenia – to w tym momencie musimy posadzić nasz tyłek i myśleć jak najdłużej. 

Gotowe szablony - w generatorach stron czasem działają jak lep na muchy. Są to bezpłatne szablony www ale tylko pozornie, w rzeczywistości wszystko jest wliczone w koszta naszego pakietu, za który odblokowujemy dostęp do naszego kreatora. Darmowe szablony www umożliwiają nam możliwość uczenia się oraz dobry start podczas samego procesu tworzenia, i nie piszę tu o prostych edytorach umożliwiających nam banalną a nawet ułomną edycje. Mam na myśli edytory z top 10, czyli takie jak zagraniczne, mam na myśli: Webflow,Webydo lub najciekawszy pretendent do zawładnięcia polskiego rynku: WebWave. Co prawda firma Webwave na pewno nie jest gigantem, jednak ten polski pazur i satysfakcja że wspieramy nasz polski kapitał.. ta oczywistość powinna dać to do myślenia. Nie mam zamiaru wymieniać wszystek szmelcu wyrzuconego na „internety”, ponieważ nie starczyło by mi miejsca w artykule. Podsumowując, mogę powiedzieć tylko tyle iż, tak naprawdę strony internetowe warto tworzyć własnoręcznie. 

Dziś, mając niezbędną wiedzę, możemy sami obniżyć koszty prowadzenia oraz tworzenia tego co byśmy chcieli, bez konieczności współpracy z kimkolwiek kto może ale nie koniecznie musi chcieć nam pomóc – zapłać pan! I Wypier*alaj! Tym miłym akcentem kończę moje dzisiejsze bazgroły :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz